top of page

HAKKIMIZDA

KAYADAN HUKUK BÜROSU

Kayadan Hukuk Bürosu, 2020 yılında Av. Gülce BAŞER tarafından İzmir'de kurulmuştur. Hukukun çeşitli alanlarında uzmanlık ve tecrübe doğrultusunda benimsemiş olduğu ilkeler ve hukuki sorumluluklar çerçevesinde çözüm odaklı, özverili çalışma anlayışı ile avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetini sürdürmektedir.Kayadan Hukuk Bürosu, en kısa sürede istenilen sonuca ulaşmak için tüm faaliyetlerini, benimsemiş olduğu ilke ve yüksek standartlar çerçevesinde yürütmektedir.

Kayadan Hukuk Bürosu, yerli ve yabancı gerçek kişiler ile tüzel kişilere avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Faaliyet alanları bölümünden detaylıca inceleyebileceğiniz üzere; İzmir ve tüm çevre iller de dahil olmak üzere Aile Hukuku, Borçlar Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İş Hukuku, Gayrimenkul ve Kira Hukuku, Miras Hukuku, KVKK, İcra ve İflas Hukuku, Rekabet Hukuku, Vatandaşlık ve Yabancılar Hukuku alanlarında avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Yabancı müvekkiller için öncelikli olarak İngilizce ve Fransızca dillerinde hizmet vermekle beraber tercüman eşliğinde de faaliyetlerini sürdürmektedir.

İzmir Bayraklı Adliyesi karşısında Ventus Tower'da bulunan Kayadan Hukuk Bürosu; Bornova, Karşıyaka, Konak, Çiğli, Karabağlar, Buca, Balçova, Gaziemir, Menemen, Kemalpaşa, Narlıdere, Güzelbahçe, Aliağa, Urla, Çeşme, Seferihisar, Torbalı, Ödemiş, Menderes gibi ilçelerdeki müvekkillerimiz için de aynı hizmet anlayışı ile avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz. 

Ayrıca çevre illerden en çok Aydın, Manisa, Denizli ve Muğla başta olmak üzere İstanbul ve Ankara gibi illerden de değerli müvekkillerimizin taraf olduğu davaları takip etmektedir.

Söz konusu bir uyuşmazlıkta, hukuki destek  alınarak sürecin usule ve yasaya uygun bir şekilde takip edilmesi sizi daha sonra doğacak ve geri dönülmez hak kayıplarından koruyacaktır.

Bizimle hemen iletişime geçmek için iletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Our law firm provides legal support in the field of international law, contracts law, divorce case in İzmir, criminal litigation, corporate law, estate law, health law, immigration law  with İzmir lawyers in Bayraklı/İzmir

Hakkımızda: Hakkında
bottom of page